Fotoselli kapı

Fotoselli Kapı sistemleri Günümüzde her türlü iş yeri ve mekanlarda artık normal özelliklerden biri haline Gelmiştir.fotoselli kapı Artık kapıyı açmak için fiziksel bir göce ihtiyaç duymamaktayız. Fotoselli kapı Kumandalı kepenk özelikler iş yeri,Mağaza ve Dükkanların güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan otomatik ve uzaktan kumandalı kepenk sistemleri günümüzde estetik amaçlıda kullanılabilmektedir.

Endüstriyel kapılar hızlı ve yoğun trafik akışının olduğu tesislerde poliüretan dolgulu çelik ve alüminyum kaplı emniyetli görüş özeliği sunan,ısı ve toz yalıtımı sağlayan uzun ömürlü istenilen boyutta..

Hızlı Branda Kapı Hızlı PVC kapı Tesislerde çok şık ve hızlı açılıp gereken kapılarda kullanılır.Giriş çıkışlarda Konforlu ve rahat bir şekilde elinizi sürmeden geçiş imkanı sunan hızlı PVC kapılar artık modern..

Ev ve işyerleri için vazgeçilmez bir güvenlik ve koruma yöntemi olan panjur sistemleri alüminyum poliüretan köpük dolgulu malzemeden oluşup Elle açılıp kapanabilen panjur ve motorlu panjur olmak üzere kullanım tipine göre iki çeşitte imal..

Garaj, evin ikinci kapısı Burada arabanızı park etmekten çok daha fazlasını yaparsınız depolama alanı, atölye ve prova stüdyosu! Yaşam tarzınıza bağlı olarak, garajınızın gereksinimlerinize ayak uydurması gerekir.

Artık manüel çabaya gerek yok. Bahçe kapınızı arabadan inmeden kaldırama park etmeden veya ziyaretçi için evinizden çıkmadan Açıp kapayabilirsiniz Sitenizin güvenlik seviyesini bu şekilde artırabilirsiniz.

Otomatik Bariyer Site-plaza-Otopark vb. giriş ve çıkış Noktalarında araç kontrollü giriş sağlamak ve yabancı araçların girişini engellemek amacıyla kullanılır uzaktan kumanda butonu ile kontrol edilebilir

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir