Yaşam alanlarında kullanılan sistemler olarak menteşeli pencere ve kapı doğramaları oldukça yaygındır. Bu sistemlerden beklenen özellikler başta ısı yalıtım ve hava-su sızdırmazlık performansı olmak üzere, dış ortam sesinin mekanda minimum seviyede hissedilmesi, ihtiyaç duyulan gün ışığının ortama alınması ve rahat çalışan bir kullanım sunabilmesi şeklinde sıralanabilir. Menteşeli sistemler kullanım seçenekleri açısından çok zengin olup içe ve dışa açılır kapı-pencere, çift-eksen, vasistas, pivot gibi standart kullanımların yanında gizli kanat pencere ve hemyüz kapı gibi estetik odaklı birçok ilave çözüme sahiptir.> Pencereler> Kapılar> Sürme Pencere ve Kapı> Katlanır Kapılar Yaşam alanlarında kullanılan sistemler olarak menteşeli pencere ve kapı doğramaları oldukça yaygındır. Bu sistemlerden beklenen özellikler başta ısı yalıtım ve hava-su sızdırmazlık performansı olmak üzere, dış ortam sesinin mekanda minimum seviyede hissedilmesi, ihtiyaç duyulan gün ışığının ortama alınması ve rahat çalışan bir kullanım sunabilmesi şeklinde sıralanabilir. Menteşeli sistemler kullanım seçenekleri açısından çok zengin olup içe ve dışa açılır kapı-pencere, çift-eksen, vasistas, pivot gibi standart kullanımların yanında gizli kanat pencere ve hemyüz kapı gibi estetik odaklı birçok ilave çözüme sahiptir.
> Pencereler
> Kapılar
> Sürme Pencere ve Kapı
> Katlanır Kapılar

Alüminyum Doğrama Ankara
Bakımı ve temizliği ahşap ya da PVC türevinde ürünlere nazaran daha kolay olan alüminyum doğrama ürünler, dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda seçenekler arasında ilk sıraya yerleşti. Alüminyum doğrama fiyatları için bizimle doğrudan irtibata geçebilir, alüminyum doğrama modelleri hakkında detaylara sahip olabilir, soru, düşünce, görüş ve yorumlarınızı iletebilirsiniz.
Fiyat oluşturmak için; firmamız tarafından yapılacak keşif çalışması sonucunda, kullanılacak ya da tercih edilen modele göre metrekare hesabı gerçekleşir. İmalat süreci bu aşamadan sonra başlamakta olup, indirimlerinden yararlanabilirsiniz.
Alüminyum doğrama fiyatları ve modelleri için bizimle doğrudan görüşebilir, keşif hizmetimizden anında yararlanabilir ve İstanbul en ekonomik ve uygun alüminyum doğrama fiyatı ile kalitesini buluşturabilirsiniz.
Ekonomik Fiyat ve Şık Tasarım Alüminyum Doğrama
Yaşam alanlarının konforlu ve estetik görünüm açısından vazgeçilmezleri arasında yer alan alüminyum doğrama ürünlerin tercih edilmesinde beş ana madde yer alır.
Öncelikle uzun ömürlü olması, bu üretim malzemelerin aşınmaya karşı gücünü koruması nedeniyle az hasar almasını da sağlar. Dayanıklı ve kolay monte edilen bu ürünler, yüksek yalıtımı sayesinde hem ses hem de ısı açısından beklentinizi rahatlıkla karşılacak niteliklere de sahiptir. Üretimlerimizde ses ve ısı bariyeri kullanıyor, iç ortamlara bakan yüzeyde farklı yüzey kaplama kullanarak estetik ve bütünlük sağlayacak tasarım meydana getiriyoruz.
Alüminyum doğrama ürünler hafiftir. Kolay taşınır, parçalara ayrılır ve hızlı montaj olanağı sağlar. Rüzgara, yağmura ve güneşe karşı dayanıklıdır. Ayrıca farklı boy ve ebatta kesimi ile her tür boyutta cam, balkon ve kapılarda kullanıma uygundur. Diğer kullanım çeşitleri ise; alüminyum korkuluk, alüminyum küpeşte, camlı korkuluk ve camlı küpeşte seçenekleridir.
Mimari çözümlerin vazgeçilmez unsuru olması nedeniyle yaşam alanına değer katar. Ekonomik olarak düşük maliyet sunan alüminyum doğramalarda tercihinize göre renk seçeneği de mevcuttur. Klasik çizgiler dışında modern tarzları benimsiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, sitemiz üzerinden çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Ekonomik alüminyum doğrama fiyatları ile günümüz tüketici bakışını, yüksek müşteri memnuniyeti ile buluşturan alüminyum doğrama fiyatları ile yine müşterilerinin yanında yer alıyor, ucuzluk ve kaliteyi uygun çözüm anlayışı ile dün olduğu gibi bugün de buluşturmaya devam ediyoruz.

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir